15 Temmuz Şehitler Köprüsü15 Temmuz Şehitler Köprüsü

IRMAK GARDEN

Kullanılabilir odalar

Oda Bulunamadı
Otel
Türkiye
Antalya
Oymapinar Yolu Uzeri Bucak Sihlar Koyu Akcay Mevkii Manavgat 07600 Antalya, Manavgat
0 242 748 00 88
Manavgat
11:00
12:00

Irmak Garden, 17 dönümlük arazi üzerine kurulmuş şehrin merkezinden uzakta ırmak manzarası ve yemyeşil doğanın içinde huzurlu ve eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Düğünden kahvaltıya, kına gecesinden sünnet düğününe kadar tesisimizde etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Irmağın müthiş seyrini doğanın büyüsü ile harmanlayarak; hayalinizdeki organizasyonları uzman ve güler yüzlü çalışanlarımız ile unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Sürekli yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek, sizlere her yıl yeni güzellikler sunuyoruz.

Davetli sayınıza göre 2 farklı salonumuzda 2500 kişiye kadar etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarınızda davetlilerinize park sorunu yaşatmamak adına bölgenin en büyük otoparkına sahibiz. İstek ve düşünceleriniz doğrultusunda size özel hazırlanan organizasyon planlaması ile her bütçeye uygun organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cemre Salonu

Yaklaşık 4 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuş olup 2500 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

 

İnci Salonu

Yaklaşık 2 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuş olup 850 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

 

Ayrıca doğa ile içiçe köy kahvaltısı, alakart ve deniz mahsulleri servislerimiz de bulunmaktadır. Otel standartlarında 250-300 kişilik aqua parkı bulunan havuzumuz mevcuttur. İş toplantıları, tanıtım hizmetleri, iş yemekleri gibi organizasyonlar, doğanın misafirlerinize huzur veren sunumu ile çok daha keyifli ve verimli geçebilmektedir.

IRMAK GARDEN Politikaları

11:00
12:00

Sunulan İmkanlar IRMAK GARDEN

Misafir Yorumları (0 Yorumlar)

Köy Kahvaltısı

manavgat köy kahvaltısı
Aileniz ile güzel bir zaman geçirmeniz için müthiş doğa manzarasıyla sunmuş olduğumuz gerçek bir köy kahvaltısını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Birbirinden lezzetli serpme kahvaltı çeşidimiz ile sizleri de aramızda görmek isteriz.

Aqua Park

manavgat aqua park
Leziz bir köy kahvaltısı veya yemek ardından otel standartlarında 250-300 kişilik aqua parkı bulunan havuzumuzda günün stresini atarak eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Alakart Restaurant

manavgat alakart restaurant
500 kişiye kadar hizmet verebilme kapasitesi bulunan alakart restaurantımız da ayrıca ızgara ve kebap çeşitleri, deniz ürünleri, soğuk mezeler, ara sıcaklar, salatalar vb. bir çok alternatifimiz bulunmaktadır.

Toplu İş Yemeği

manavgat toplu iş yemeği
İş toplantıları, tanıtım hizmetleri, iş yemekleri gibi organizasyonlar, doğanın misafirlerinize huzur veren sunumu ile çok daha keyifli ve verimli geçebilmektedir.

IRMAK GARDEN Antalya, Türkiye

Bu mülkün genel puanınız

Rezervasyon Numarası

Pin Kodu

İncelemenizin başlığı

Yorumun

Bu nasıl bir gezi oldu?

  • İş
  • Çiftler
  • Aile
  • Arkadaş
  • Solo