Ana Sayfa Siyaset Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “O ne dediyse doğrudur”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “O ne dediyse doğrudur”

21
0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM AK Parti Grup Toplantısı’na katılarak bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, savunma sanayi başta olmak üzere birçok alandaki yerli ve millî yatırımları ve insani yardımları anlatan videoyu izletti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in emekli ikramiyeleriyle ilgili açıklaması hatırlatılarak değerlendirmesi sorulan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “O ne dediyse doğrudur” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, Suriyeli sığınmacılara ilişkin açıklaması anımsatılarak, “Bayram öncesi Suriyeli sığınmacılarla ilgili bir karar var mı?” sorusunu Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Süleyman Bey’in dediği doğrudur. Biz sığınmacıları kovan değil, kucaklayan bir iktidarız. Bütün Kuzey Suriye’deki briket evlerin bitişiyle birlikte onların oralara dönüşünü sağlayacağız. Huzurlu bir ortam sağlayınca zaten kendileri de gönüllü olarak oraya dönecektir” diye yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis’te düzenlenen etkinliklere katılan küçük sporcularla fotoğraf çektirdi, sohbet etti.

Önceki İçerikCumhurbaşkanı Erdoğan, yerli ve millî yatırımları ve insani yardımları anlatan videoyu izletti
Sonraki İçerikZeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy: Bu akşam iftar soframızı komşularımızla paylaştık