Ana Sayfa Spor Ankaraspor Başkanı Katipoğlu ve Teknik Direktör Püren iftarda altyapıyla bir araya...

Ankaraspor Başkanı Katipoğlu ve Teknik Direktör Püren iftarda altyapıyla bir araya geldi…

29
0

Ankaraspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu ve Teknik Direktör İlker Püren’in organizasyonunda altyapıda görev yapan hocalar ve oyuncular birlikte iftar yaptı.

Ankaraspor Altyapı U15, U16 ve U17 gruplarında forma giyen oyuncular ile bu grupların antrenörleri, Kulüp Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu ve Teknik Direktör İlker Püren’in organizasyonunda Batıkent Tesislerin’de iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar yemeğinde antrenörlere ve genç oyunculara hitaben konuşan Ankaraspor Kulüp Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu;

“Geldiğim günden bu yana altyapıya mümkün olduğunca gerekli önemi verdim ve zamanım oldukça da sizin gibi değerli yetenekleri maçlarınıza gelerek yakından takip etmeye çalıştım. Her biriniz bizler için büyük bir değere sahipsiniz. Çünkü sizler bu kulübün geleceğisiniz. Çok kıymetli hocam İlker Püren’in takımın başına gelmesi ve A Takım kadrosu içinde genç oyunculara yönelmesi pek tabi sizlerin gelecek hedefleri için büyük önem arz etmekte. Kendisine bir kez daha sizlerin önünde bu kulübe kazandıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim başarılarınızı eksik etmesin yüzünüzü hep güldürsün” şeklinde konuştu.

Önceki İçerikPendik’teki Şehit ve Gazi yakınlarımızla iftar sofrasında Ramazan ayının bereketini paylaştık
Sonraki İçerikEmine Erdoğan: Seyranbağları Huzurevi’ndeki sakinlerimizle birlikte orucumuzu açtık