Ana Sayfa Spor Antalyaspor, Nasibe Aydın Antalya Okulları’nı ziyaret ederek öğrencilerin sorularını yanıtladı

Antalyaspor, Nasibe Aydın Antalya Okulları’nı ziyaret ederek öğrencilerin sorularını yanıtladı

28
0

Antalyaspor Başkanı Av. Aziz Çetin, Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, Antalyasporlu Fedor Kudriashov ve Doğukan Sinik, Nasibe Aydın Antalya Okulları’nı ziyaret ederek öğrencilerin sorularını yanıtladı.

MERAK ETTİKLERİNİ SORDULAR

Okul yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük coşku ile karşılanan Çetin, Şahin, Kudriashov ve Sinik, öncelikle kendi düşüncelerini paylaştılar ve sıcak karşılama için teşekkür ettiler. Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’in kariyerini içeren bir video izleyen öğrenciler daha sonra merak ettikleri soruların yanıtlarını aldılar. Bazı öğrenciler özellikle Nuri Şahin’e İspanyolca Almanca da soru sorarken, Futbol Sorumlusu Şahin de öğrencilere aynı dilden yanıtlar verdi.

BİN 700 ADET KİTAP BAĞIŞLANDI

Öğrencilerin söyleşiye katılım sağlaması için kitap bağışı yapma zorunluluğunun bulunduğu etkinlikle bin 700 adet kitap bağışında bulunuldu. En çok kitap bağışlayan 3 öğrenciye Antalyaspor’un imzalı formaları hediye edildi. Antalyaspor Başkanı Av. Aziz Çetin, Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, futbolculardan Fedor Kudriashov ve Doğukan Sinik, öğretmen ve öğrencilerin fotoğraf çektirme ve imza alma isteklerini de yerine getirdi.

Önceki İçerikVietnam Büyükelçisinden Güven Mektubu
Sonraki İçerikMuş Belediye Başkanı Feyat Asya’ya Orkestralı Tezahürat…