Ana Sayfa Spor Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu: “Farklıyız ve karakterimizle şampiyon olduk”

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu: “Farklıyız ve karakterimizle şampiyon olduk”

22
0

Trabzon’dan sonra İstanbul’da da! “İşte TARAFTAR işte ŞAMPİYON!”

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu, 260 binden fazla Trabzonsporlunun katılımıyla İstanbul Yenikapı’da düzenlenen şampiyonluk kutlamalarında taraftarlara seslendi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu, “Farklılığımızı ortaya koyduk. Trabzonspor küllerinden doğdu dediler, ben de şunu söyledim: ‘O ateş hiç sönmemişti. O ateş sönseydi eğer, bugün milyonlarca taraftar yıllarca sabırla bekleyen taraftarın sevdası sönmüş olsaydı, bugün bu insanlar meydanlarda, sokaklarda olmazdı’. Dünya’nın her yerinde insanlar bu takımı ayakta alkışlıyor. Sabrınızı ayakta alkışlıyorum. O içimizde sönmeyen ateş ve bizlere vermiş olduğunuz destekle, bizimle birlikte yanyana mücadele ettiğimiz için bugün bu noktadayız. Bugün takımımızın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu şampiyonlukta en büyük pay sahibi sizsiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sevincimizi doya doya yaşayalım. Eğlenelim, horon edelim, kolbastı oynayalım. Her türlü müzikle coşalım ama lütfen bana söz verin, hepinizden rica ediyorum; aşırıya kaçmayalım. Hiç kimse karşı hiçbir şekilde sosyal medya da dahil olmak üzere farklı bir tutum sergilemeyelim. Bugün bizim sevincimiz dünyanın dört bir yanında gıptayla izleniyor. Lütfen hiç kimsenin buna en ufak bir şekilde gölge düşürmesine müsaade etmeyelim. Diğer takımların, rakiplerin tacizleri asla size yanlış bir şey yaptırmasın. Sadece kendi sevincimizi yaşayalım. Sadece kendi mutluluğumuzu yaşayalım.

Kime sorarsanız herkes şunu söylüyor, ‘En büyük biziz.’ Biz de şunu söylüyoruz, ‘Olabilirsiniz; ama biz farklıyız, biz Trabzonsporuz’. Başından beri söylüyorum; maç kaybedebilirsiniz, puan kaybedebilirsiniz, bunun telafisi var. Şampiyonluk bile kaybedebilirsiniz, önümüzdeki yıllardaki şampiyonluklar sizi bekliyor. Ama eğer karakterinizi kaybederseniz, her şeyinizi kaybedersiniz, her şeyinizi… Bu karakterli ve dik duruşunuz hiçbir zaman bozulmasın. Sizden tek istediğim bu. Bizim sloganımız o zaman şu oluyor: Farklıyız ve karakterimizle şampiyon olduk. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Sağ olun, Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu, konuşmasını tamamladıktan sonra taraftarlara “üçlü” çektirerek sahneden ayrıldı.

Önceki İçerikBaşkan Erdoğan: Ordumuz, şu ana kadar hudut boylarında en ufak bir yanlışa fırsat vermedi
Sonraki İçerikAnneler Gününde Kocaeli Farkı